Divize vzdělávání TEMPO

ÚvodDivize vzdělávání společnosti TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. zabezpečuje realizaci vzdělávacích akcí pro širokou síť svých klientů v rámci celé České republiky. Nejsme žádnými nováčky, máme za sebou více jak 15 let vzdělávání. Za dobu naší existence jsme realizovali tisíce školení pro desítky tisíc osob a stovky firem. Podíleli jsme se na největších vzdělávacích projektech v ČR, vzdělávali zaměstnance těch největších podniků u nás.

Za celou dobu naší existence jsme získali velké know-how v oblasti vzdělávání. Poznali jsme, že připravit kvalitní školení není jen tak a vybrat kvalitního lektora nelze přes noc. To vše se odráží v zásadách a stylu naší práce. Nečekejte od nás rychlé obecné semináře od lektorů, kteří jsou odtrženi od praxe. Naším cílem je stát se Vaším průvodcem v oblasti kvalitního vzdělávání.


Co nás charakterizuje?


Setkání bez závazků

Chcete se obecně poradit, dozvědět se novinky z oblasti vzdělávání, ověřit si informace – rádi si pro Vás najdeme čas.

Výběr lektora

Záleží Vám na tom, kdo k Vám přijede pracovat s Vašimi zaměstnanci, nechcete kupovat lektora v pytli jen podle životopisu? Rádi se za Vámi s lektorem stavíme a projdeme všechny aspekty naší spolupráce.

Cíl školení

Přesně víte, co potřebujete školit? Nebo jen tušíte, v jaké oblasti chcete zaměstnance posunout? V obou případech Vám vyhovíme a poradíme.

Kvalita služeb

Nečekejte od nás, že Vám kývneme na vše – prodáváme kvalitu a ctíme zásady správného vzdělávání. Nebojíme se říci náš názor a doporučení. Pokud chcete proškolit 25 osob najednou v oblasti komunikace během 1 dne, raději Vám doporučíme nějakou garážovou firmu.

Příprava školení

Vytiskneme skripta pro každou osobu, nachystáme prezenční listiny, hodnotící dotazníky, doprovodné materiály na školení. Každá osoba od nás na školení dostane balíček TEMPO sušenek pro doplnění energie během dne. Postaráme se o vyhodnocení semináře.

A co dál ...?

Naším cílem není realizovat zakázku, sbalit odměnu a pak se neozvat. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, v rámci které Vám pomůžeme se vším – od plánování vhodného školení až po možnost využití dotací, které Vám ušetří rozpočet.

Portfolio


Měkké dovednosti


Trápí Vás nesoulad mezi týmy uvnitř společnosti? Chcete zlepšit svůj projev před publikem? Je Vaším cílem posunout manažerské dovednosti Vašich vedoucích zaměstnanců na novou úroveň? Odoláváte špatně stresu a chcete se naučit bránit lavině úkolů dnešní doby?

IT dovednosti


Umíte v Excelu nakreslit tabulku a vybarvit si buňky? Super! A chcete opravdu Excel využívat efektivně tak, že místo 3 hodin Vám úkol zabere 30 minut? Víte jak správně používat Word, aby psaní v něm bylo pro Vás zábavou a ne utrpením?

Odborná školení


Jsou Vaši zaměstnanci zruční, ale nevyznají se v technické dokumentaci? Věnujete se obrábění kovů a chcete vědět, jaké nové možnosti máte? Bádáte nad tím, jak zlepšit vnitrofiremní pohyb zboží či jak změřit efektivitu tohoto procesu? Zajímáte se o hydrauliku či pneumatiku?


Odpověděli jste si na některou z otázek ANO? Pak jste na správné cestě k tomu, aby se Váš problém stal minulostí. Nenašli jste Vaše téma v krátkém výpisu – nevadí, kontaktujte nás a my Vám obratem sdělíme, zda jsme schopni pomoci.

Rádi Vám taky poskytneme kompletní seznam našich témat. V databázi lektorů máme více jak 3 500 kontaktů na odborníky napříč celou ČR a všemi obory činnosti. Jsme schopni zajistit školení dle Vašich požadavků s ohledem na místo, čas či délku.

Kontaktujte nás

Otevřené kurzy


V našem vzdělávacím středisku v Ostravě pořádáme pro veřejnost otevřené kurzy. Přihlásit se může kdokoliv, koho zajímá osobní rozvoj v dané problematice.

Název kurzu

Datum

Cena

Kontakt

Najdete nás tady:

Alejnikovova 3184/5a, 700 30 Ostrava - Zábřeh CZ

Telefon divize vzdělávání: +420 595 174 178

ostrava@tempo.cz